Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Propozycje

Go down 
+3
Will
Civrilla
Admin
7 posters
AutorWiadomość
Admin

Admin


Liczba postów : 67

Dodatkowe Informacje
Krzepa:
Sprawność:
Umysł:

Propozycje Empty
PisanieTemat: Propozycje   Propozycje EmptyCzw Lip 14, 2016 3:20 pm

Ważny temat, w którym użytkownicy i administracja dyskutują nad forum i starają się je ulepszyć.
Powrót do góry Go down
https://saovine.forumpolish.com
Civrilla
Świeża Krew
Świeża Krew
Civrilla


Liczba postów : 28

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Lip 26, 2016 8:32 pm

Z góry przepraszam, bo ja jestem istotą ślepą i może tego tematu nie zauważyłam. ;-; Ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś takiego jak "Kto zagra?". Może warto by było dodać ten temat?
Powrót do góry Go down
Will
Świeża Krew
Świeża Krew
Will


Liczba postów : 31

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Lip 26, 2016 9:19 pm

Powrót do góry Go down
Cedrik
Świeża Krew
Świeża Krew



Liczba postów : 3

Dodatkowe Informacje
Krzepa:
Sprawność:
Umysł:

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyPon Sie 01, 2016 12:57 pm

Według mnie przydałoby się dodać/zmienic kilka rzeczy:
1. Nazwa stad- kiedy odwiedziłem forum po raz pierwszy trochę pogubiłem się z nazwami stad. Na początku myślałem, że na forum gra się lisami, wilkami i wężami, przez właśnie taką trochę dwuznaczność. W opisach rang i stad pisze, że nie ma to nic wspólnego z rasą, ale gość zazwyczaj po prostu patrzy na to, co jest wystawione- nie spodoba mu się, to idzie dalej- dlatego według mnie należałoby bardziej rozpisać te nazwy stad, np. "Klan Węża", "Stado Węża" żeby było dokładnie wiadomo, o co chodzi. 
2. Poradnik dla nowych- także rzecz przydatna
3. Wyskakujące okienko przy odwiedzeniu strony-  chodzi mi o taką wyskakującą wiadomość. Znajdowałoby się tam omówienie fabuły i takie typowe "wciel się w psa i przeżywaj przygody" czy coś takiego. Dobrze, żeby znajdowało się tam podkreślenie, że forum niedawno zostało otworzone  i żeby się nie zrażać małą liczbą użytkowników.
4. Pasek powiadomień- według mnie jedna z zalet forumpolish, przydatny i wygodny.
Zachęcam do przedyskutowania moich propozycji  c:
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyPon Sie 01, 2016 2:58 pm

1. Prawdę mówiąc oto chodziło, aby uniknąć standardowego nazewnictwa jak Klan, Stado, bo jest to zwyczajnie powtarzający się motyw, który jest zwyczajnie nudny. Jeśli jednak będzie to konieczny zabieg to mogę dodać nazwę Klan w opisach grup, ale w nazwach samych grup...nie bardzo. :v
2. A co dokładnie miało by być w tym Poradniku? Wszystko co ważne znajduje się w Kompendium i w większości są to "prawdy objawione", których nikomu nie trzeba rozkładać na czynniki pierwsze. Ale może czegoś nie dostrzegam, więc...
3. Wiem o co chodzi i może nie byłoby to takie głupie, choć nie wiem czy potencjalni użytkownicy i użytkownicy obecni nie uznają tego za zbyt irytujące. Wiem, że można pozbyć się tego okienka przez "do not display again", ale... Powiem tak: coś co wyskakuje może się skojarzyć z reklamami, a reklam nikt nie lubi.
4. Ale będzie psuł wygląd forum, szczególnie biorąc pod uwagę pasek z menu, który mamy obecny.
Powrót do góry Go down
Jaqen H'ghar
Świeża Krew
Świeża Krew
Jaqen H'ghar


Liczba postów : 46

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 6
Sprawność: 2
Umysł: 2

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyPon Sie 01, 2016 11:11 pm

1. Właśnie ten nazwy czynią forum oryginalnym i zostałbym przy nich bo są one ciekawe i mnie właśnie przyciągnęły bardziej niż Sfora/Klan itp.
2. Tak czy siak można zrobić takie FAQ. Najczęściej zadawane pytania na forum i udzielić na nie odpowiedzi, w sumie dla nowych to byłoby dobre.
3. Ja jestem przeciwko, mnie ta tabelka zawsze irytowała i gdy widziałem takie forum z tabelką to automatycznie zamykałem stronę. Użytkownik chce sobie zobaczyć forum a nie patrzeć na wyskakującą wiadomość. To jest irytujące.
4. A kto tak na prawdę używa tego paska? Ten pasek co jest teraz jest bardziej potrzebny bo nie ważne gdzie masz przewinięte forum to masz dostęp do PW, profilu itp a tak to trzeba będzie przewijać.
Powrót do góry Go down
Civrilla
Świeża Krew
Świeża Krew
Civrilla


Liczba postów : 28

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyCzw Sie 04, 2016 9:39 pm

Również wydaje mi się, że te nazwy grup są mega oryginalne! Psa widzimy na nagłówku? Widzimy! No i ten, chyba jakoś niespecjalnie ludzie narzekają na to, że nie wiedzieli, jakim gatunkiem się gra. Very Happy Chyba, że mnie coś ominęło?

Co do tabelki również jestem na nie, aczkolwiek jakieś menu mogłoby być przydatne! Ale to takie moje osobiste uczucie, bo lubię mieć wszystko na wierzchu, a nie wchodzić w każde forum i odkrywać cóż takiego się w nim znajduje Razz

I ten... Rozsypało Wam się trochę to forum, bo opisy nachodzą na nazwy użytkowników. A przynajmniej u mnie tak jest. :C Mam Chrome.
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyCzw Sie 04, 2016 9:45 pm

To ciekawe, mam na myśli tę sprawę z nachodzącymi na siebie opisami i nazwami użytkowników. U mnie to wygląda całkiem normalnie, szczerze przyznam. Może to kwestia tego, że to styl dostosowany POD mozille akurat? Zef? Jakieś sugestię? |D
Powrót do góry Go down
Zefir
Świeża Krew
Świeża Krew
Zefir


Liczba postów : 9

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 4
Sprawność: 4
Umysł: 2

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyCzw Sie 04, 2016 9:46 pm

też mam chromę i nic na nic nie nachodzi. Hm ... pokażesz na screenie? xd


edit.

Dobra, weszłam w inną przeglądarkę i widzę w czym problem, postaram się to naprawić xd
Powrót do góry Go down
Civrilla
Świeża Krew
Świeża Krew
Civrilla


Liczba postów : 28

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyCzw Sie 04, 2016 9:48 pm

Prosz: https://2img.net/h/oi65.tinypic.com/vipf6x.png

+ jeszcze nachodzi tak dziwnie w "relacjach" a reszta jest ok.
Powrót do góry Go down
Zefir
Świeża Krew
Świeża Krew
Zefir


Liczba postów : 9

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 4
Sprawność: 4
Umysł: 2

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyCzw Sie 04, 2016 9:53 pm

Jak teraz?
Powrót do góry Go down
Civrilla
Świeża Krew
Świeża Krew
Civrilla


Liczba postów : 28

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyCzw Sie 04, 2016 9:54 pm

Teraz git! Very Happy
Powrót do góry Go down
Zefir
Świeża Krew
Świeża Krew
Zefir


Liczba postów : 9

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 4
Sprawność: 4
Umysł: 2

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyCzw Sie 04, 2016 9:56 pm

ha!
I'm genius!


w sumie teraz skoro nie ma paska tego na górze, to chyba można dodać pasek nawigacyjny, czy lepiej nie? xd
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyCzw Sie 04, 2016 10:03 pm

Prawdę mówiąc mi się ten pasek nawigacyjny nigdy specjalnie nie podobał. Niby jest w jakimś stopniu przydatny, jednak wydaje mi się, że zepsuje kompozycję forum. Ale jak wspomniałem wcześniej - jeśli uprzecie się, że jego istnienie cokolwiek wam ułatwi to będzie można go dodać.
Powrót do góry Go down
Jaqen H'ghar
Świeża Krew
Świeża Krew
Jaqen H'ghar


Liczba postów : 46

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 6
Sprawność: 2
Umysł: 2

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyPią Sie 05, 2016 12:26 pm

I jest mały błąd na shoutboxie. Nie pokazuje kto jest online. Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: W P R O W A D Z E N I E :: Administracja-
Skocz do: