Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 O wszystkim i o niczym

Go down 
+6
Katarina
Kestral
Will
Nico
Draco
Jaqen H'ghar
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Jaqen H'ghar
Świeża Krew
Świeża Krew
Jaqen H'ghar


Liczba postów : 46

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 6
Sprawność: 2
Umysł: 2

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 9:10 pm

Taki temat, żeby sobie pogadać, naspamować, nabić posty itp.

Co tam? Very Happy
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 9:38 pm

Jadźka <3
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 9:45 pm

Że też musiałeś założyć ten zestaw, Jaq. Nie mogłeś poprosić o nowy? |D
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 9:46 pm

Coraz podejrzanie się tu robi, by uznać, że to forum to obcy założyli Very Happy
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 9:51 pm

Jeśli grałaś na jakiś innych psich forach to możliwe, że gdzieś się spotkaliśmy. |D
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 9:53 pm

Jezus, grałam na tylu, że nie nadążam Very Happy Jadźkę znam tylko z 1 Very Happy Więc mówić tu, co gdzie byliście Very Happy
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 9:56 pm

Jak rzucę hasło: Stado Psów to chyba wystarczy?
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 9:57 pm

No to na I wersji byłam, ja wiem no dzień może dwa? Na tej mam konto, ale nie gram.
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 9:59 pm

No ja grałem...długo. Od pierwszej-pierwszej wersji. Na tej obecnej też mam konto, ale też nie gram. A tak to grałem na PsyRPG, WildeHunde, Dzikie Psy, WHNE iii...to wszystkie z takich większych.
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:01 pm

No to lepiej, kim byłeś na WH albo DP?
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:05 pm

WH to głównie Levi, a na DP to mi się zmieniało, ale na sam koniec byłem Karmą.
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:06 pm

Dlaczego mnie to nie dziwi?
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:08 pm

To znaczy?
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:10 pm

Odchodząc z DP, byłam zbyt wściekła na ludzi na forum, by stracić dobre zdanie, o nim. Teraz zastanawiam się czy oby na pewno, przyjście tu było dobrym pomysłem.

Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:13 pm

Cóż, jak dla mnie porachunki na DP zostały na DP i nie zamierzam ich rozpamiętywać, ani również obrażać się/gniewać/mieć za złe etc. etc. ludziom, którzy z jakiś powodów mieli złe zdanie z takiego, czy innego powodu. Obecnie mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli cię czymś uraziłem, czy też zachowałem się jak totalny dupek (co się u mnie przejawia) to mogę tylko przeprosić, ot. Jako, że nie podałaś mi nicku pod jakim występowałaś to nie wiem, która sytuacja doprowadziła do tego, że masz takie złe wspomnienia z tamtym forum |D
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:17 pm

Pojawiam się zawsze i wszędzie, każdy mnie zna spod innego nicku, ale chyba to które zapadło wszystkim z pamięć z DP, to był Aznavour. Tak, to ja Wink Cóż czemu wtedy odeszłam, to wiedzą nie liczni, a jak ktoś chce, to może się dowiedzieć. Niczego nigdy nie ukrywałam Wink Akurat nie do adminów, miałam wtedy pretensję, choć może lekkie za to, że olali tą sprawę ciepłym moczem.

Jednak minęło od tamtego czasu 3 miesiące? Coś koło tego, a mnie złość przeszła. Co nie znaczy, że nie będę się mieć na baczności.
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:25 pm

Aaaa, no to teraz już wiem o co chodzi i nawet po części rozumiem, że mogłaś być zła. Cóż, faktycznie zachowaliśmy się dość... nie fair, jeśli nawet nie powiedzieć, że zachowaliśmy się po prostu jak dzieci. Ale przynajmniej to doświadczenie, przynajmniej mi, pozwoli uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości, czyli na tym forum chociażby |D
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:28 pm

Zła, to delikatne określenie. Na szczęście, potem dużo się wydarzyło, a na forum wpadałam od czasu do czasu, zobaczyć czy żyje jeszcze. Co do sytuacji, to ta konkretna, nie była jedyną. Po moim odejściu, wydarzyło się coś jeszcze, poniekąd też związane z forum Wink Choć miło było usłyszeć od pewnej osoby, że brakowało jej mnie tam Wink

Pożyjemy, zobaczymy jak będzie tu Wink tylko z wymianą, coś tu cienko
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:40 pm

No cienko z wymianą, bo ja akurat jestem bardzo... cóż, wymiana to nie moja mocna strona, o. Ale jak chcesz się w to pobawić, bo masz chęć czy coś to proszę bardzo c:
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 10:51 pm

Wysłałam ci w tej sprawie priv Wink

jezu, nie mogę patrzeć na ten av
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 11:01 pm

Ja nie mogę patrzeć na swój. Próbowałem zrobić trzeci, ale ostatecznie zrezygnowałem |:
Poza tym, twój jest całkiem dobry. Zwykły, prosty.
Powrót do góry Go down
Draco
Świeża Krew
Świeża Krew
Draco


Liczba postów : 36

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 11:06 pm

fuj, nie moge na niego patrzeć.

jezu PA na forumpolish to zło
Powrót do góry Go down
Will
Świeża Krew
Świeża Krew
Will


Liczba postów : 31

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 11:07 pm

Mnie też się avatar podoba. Minimalizm jest dobry c:
Powrót do góry Go down
Nico
Samotnik
Samotnik
Nico


Liczba postów : 41

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 2
Sprawność: 4
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 11:07 pm

Nah, idzie się przyzwyczaić do tego Panelu w sumie XD
Powrót do góry Go down
Will
Świeża Krew
Świeża Krew
Will


Liczba postów : 31

Dodatkowe Informacje
Krzepa: 3
Sprawność: 3
Umysł: 4

O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym EmptySob Lip 23, 2016 11:09 pm

Ja tam uważam, że panel na FP to najłatwiejszy panel. Wxv czy aaf w życiu nie ogarniałam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





O wszystkim i o niczym Empty
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym   O wszystkim i o niczym Empty

Powrót do góry Go down
 
O wszystkim i o niczym
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
O F F T O P
 :: Niekontrolowane
-
Skocz do: